
Дитячий електросамокат Tesla модель "Mini" з передніми амортизаторами, АКБ 24V, 5.7 Ah
- В наявності
- Код: 2669338099/129
8 400 ₴
Дитячий електросамокат Tesla модель "Mini" з передніми амортизаторами, АКБ 24V, 5.7 Ah
Дитячий електросамокат Tesla mini з передніми амортизаторами, надійним двигуном і акумулятором 24 в 5,7 Ач.
Розвиває швидкість до 20 км/год, що робить його відмінним вибором для активного відпочинку дітей.
Характеристика:
- Країна виробник Китай
- Вікова група Дитяча
- Максимальне навантаження 80 кг
- Матеріал рами авіаційний алюміній
- Конструкція Складна
- Висота рульової стійки 82 см
- Вага 8 кг
Колір на вибір: Синій, чорний, білий
- Час зарядки 3 годину
- Дистанція пробігу 25 км
- Максимальна швидкість 20 км / год
- Стан Новий
- Ємність батареї 5.7 мА / год
- Вид шини безкамерна
- Тип батареї Літієва
- Передній / задній світло Світлодіодний ліхтар
- Гарантійний термін 12 міс
Максимальна швидкість: 20 км/год
Акумулятор: 24 В, 5,7 Ач
Діаметр коліс: переднє-6", Заднє-5"
Максимальне навантаження: 80 кг
Вага самоката: 7 кг
Час зарядки: 3 години
Привід: Задній
Гальмо: ножний задній
Особливість:
Яскравий LED-дисплей з індикацією швидкості і заряду акумулятора
Компактний і легкий-зручно перевозити і зберігати
Міцний корпус і Нековзна дека
Просте управління-відмінно підходить для дітей
В комплекті: електросамокат, зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон.
Габаритні розміри:
Від деки до керма 82 см
Довжина самоката 74 см
Ширина деки 12 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesla |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 6.5 мм |
| Висота рульової стійки | 88 см |
| Особливості | Ручне гальмо, Підніжка |
| Вага | 7.9 кг |
| Колір | Рожевий |
| Потужність електродвигуна | 300 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 3 годин |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 16 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 5700 мА/год |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Безкамерна |
| Тип батареї | Літієва |
| Час складання | 5 сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість коліс | 2 |
| Тип | Електросамокат |
- Ціна: 8 400 ₴










