
Електросамокат Tesla "20000", 2000W/21AH/48V, New 2026, Ø-11, 60 км/год, 60 км/з*х
- В наявності
25 600 ₴
Електросамокат Tesla "20000", 2000W/21AH/48V, Ø-11, 60 км/год, 60 км/з*х
Tesla 20000 це потужний одномоторний електросамокат.
Загальна потужність двигуна - 2000 W дозволить користувачеві практично миттєво розігнати машину з місця до найбільшої швидкості, підніматися вгору та долати перешкоди.
В електросамокаті Tesla 20000 встановлена АКБ, що видає 48v і має ємність 21000 Ah (процес зарядки акумулятора триває близько 6 годин). З такою батареєю можна спокійно їздити містом, адже запас ходу становить до 50-60 кілометрів.
Електросамокат Tesla 20000 (2000 48v 21Ah) – комфортний потужний міський електротранспорт, що має відмінні технічні дані.
Міцна алюмінієва конструкція складається за лічені секунди
Потужні показники визначаються наявністю одного електродвигуна. За підтримки літій-іонного акумулятора модель здатна долати чималі відстані на високій швидкості. Пневматичні колеса діаметром 11 дюймів добре зчіплюються із поверхнею різного рельєфу, гарантуючи відмінну прохідність.
Гальмування здійснюється за допомогою дискової гальмівної системи.
Tesla 20000 оснащений широким листом з протиковзким покриттям, на якому зручно розміститься дорослий райдер.
Електросамокат Tesla 20000 має три швидкості. Завдяки чому кожен може знайти максимально комфортну швидкість особисто для себе. Перемикаються режими кнопкою на кермі.
Виробник: - Tesla
Країна виробник: - Китай
Вага: - 25 кг
Вид шини: - Пневматична
Вікова група: - Доросла
Час зарядки: - 6 год
Час складання: - 5 сек
Висота кермової стійки: - 130 см
Гарантійний термін: - 12 місяців
Рік виконання: - 2026
Діаметр колеса: - 11 мм
Дистанція пробігу: - 60 км
Місткість батареї: - 21 мА/год
Конструкція: - Складна
Максимальне навантаження: - 160 кг
Максимальна швидкість: - 60 км/год
Матеріал рами: - Авіаційний алюміній
Потужність електродвигуна: - 2000 Вт
Максимальна швидкість, що рекомендується: - 45 км/год
Стан: - Новий
Колір: - Чорний
Гарантія 1 рік від магазину!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesla |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 11 мм |
| Висота рульової стійки | 130 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка |
| Вага | 25 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 2000 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 21000 мА/год |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Час складання | 10 сек |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електросамоката | Потужний |
| Тип приводу | Задній привод |
| Тип гальмівної системи | Механічний дисковий |
- Ціна: 25 600 ₴










