
Електросамокат KUGOO G-Booster Jilong 2026 Updated (23 Ah, 2400 Ватт)
- В наявності
- Код: 504
34 700 ₴
Електросамокат KUGOO G-Booster 2026 Jilong NEW отримав серйозні оновлення.
Основне та головне – доданий міцний, металевий упор для ніг на задньому крилі.
Поліпшено перебіг ручок, за допомогою їх тепер стало комфортніше гальмувати.
Видозмінили форму крил, за рахунок чого тепер райдер захищений від бризок бруду.
Додали вольтметр та ключ запалення на кермо. Попрацювали над укріпленням тросиків, тепер вони надійно закріплені на рамі.
Тепер самокат обладнаний ємним акумулятором 23 Ah, завдяки якому поїздки стали довшими.
Електросамокат Kugoo G-Booster Jilong задовольнить потреби тих, кому потрібно компактний, але потужний засіб пересування не тільки хорошими міськими дорогами, але й заміськими стежками.
Два мотори, вбудовані в колеса Куга Джі Бустер, становлять загальну потужність 2400 Ватт, що дозволяє самокату розганятися до 65 км/год. А міцна рама із авіаційного алюмінію витримує навантаження до 150 кг.
Акумуляторна батарея на 23 ампер-години може протримати заряд до 60 кілометрів.
Амортизаційна система нового покоління відмінно пом'якшує їзду по нерівностях, а 10-дюймові колеса утворюють кліренс 15 сантиметрів, завдяки чому легко долають перешкоди, тому на KUGOO G-Booster можна кататися з комфортом у будь-якому місці.
Ширина коліс – 8 сантиметрів, що робить транспортний засіб дуже стійким.
Їзда на електросамокаті часто затягується допізна, тому до речі тут доводиться підсвічування.Спереду на рульовій стійці встановлена дуже потужна подвійна фара, що дозволяє без проблем їздити у темну пору доби.
Безпеки додають і два гальма, які забезпечують швидке та плавне гальмування, а також звуковий сигнал, що допомагає привернути увагу інших учасників руху.
До самокату можна прикріпити сидіння, щоб їздити сидячи, невтомно.
Самокат можна легко і швидко скласти, особливо зручно, коли його потрібно перевезти або перенести.
Для далеких поїздок можна встановити сидіння, яке можна придбати в комплекті з електросамокатом.
Широка (26 сантиметрів) та довга (52 сантиметри, з якої 30 є використовуваними) дека дозволяє зручно розмістити ноги. Загальна довжина самокату складає 114 сантиметрів.
Кермо можна підлаштувати під зростання їздця, відрегулювавши висоту, максимальне висування від деки складає 88 сантиметрів.
На кермі шириною 66 сантиметрів розташувався дисплей, який інформує користувача про пройдену відстань, швидкість і рівень заряду акумулятора.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Вага: 30 кг
• Потужність: 1200W *2 (2400W)
• Акумулятор: 23000 mAh
• Максимальна швидкість: 65 км/год.
• Максимальний пробіг: 50-70 км
• Час повної зарядки: 6-8 годин
• Розмір коліс: 10 дюймів
• Дисплей: є
• Підсвічування: є
• Привід: передній та задній
• Гальмівна система: дискова
• Максимальне навантаження: 160 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kugoo |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Висота рульової стійки | 88 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка, Знімне сидіння |
| Вага | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 2400 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 65 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 45 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 23000 мА/год |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Час складання | 10 сек |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 34 700 ₴








