
Електровелосипед "Minako Monster PRO" 1000W, 60V, 21AH, Ø-16, 50 км / год
- В наявності
- Код: F8-p-2283860128
31 000 ₴
"Minako Monster Pro" - популярний і надійний електровелосипед в Україні.
На цей раз, компанія "Minako" (Мінако) представляє двомісний електровелосипед "Monster PRO" і пропонується як електротранспорт для чоловіків і жінок, а також підлітків старшого віку.
Електровелосипед торгової марки "Minako" модель "Monster PRO" практичний і зручний для щоденного використання.
Використання цього електричного велосипеда рекомендовано вулицями міста та сільської місцевості на спеціальних велодоріжках або автомобільними дорогами з дотриманням безпеки.
Електровелосипед "Minako Monster PRO" сучасний і технологічний електровелосипед, який дійсно радує своїми особливостями комплектації.
Серед таких слід звернути увагу на:
1. дзеркала заднього виду, які досить великі і регулюються, а це дозволяє комфортно дотримуватися особисту безпеку руху.
2. широке сидіння для водія і додаткове сидіння зі спинкою для пасажира.
3. спеціальні виступи для підставки ніг у пасажира і рівна поверхня (дека) для зручної постановки ніг водія.
4. Рама електровелосипеда досить легка.
5. кошик для невеликого багажу або покупок.
6. амортизація на обидва колеса.
7. Дисплей, на якому ви можете бачити швидкість руху і стан зарядки батареї.
8. ключ запалювання, який є важливим інструментом доступу до особистого електровелосипеда, це забезпечує захист не тільки від ймовірних злодіїв, але і ваших дітей або підлітків, які вирішили покататися повз вашої волі, адже техніка досить спокуслива.
9. ліхтар з переди і стоп сигнал з зади для вашого комфортного пересування в темний час доби.
MINAKO Monster PRO - це електровелосипед, призначений для використання в місті і здатний впоратися як з повсякденними завданнями, так і з перевезенням вантажів. Завдяки тяговому електродвигуну велосипед може розвивати швидкість до 50 км/год і має потужність мотор-колеса 1000 Вт. Велосипед витримує навантаження до 180 кг і має акумулятор, який може забезпечити до 60 км шляху на одному моторі. Батарея надійно закріплена під сидінням і може бути легко замінена шляхом відкриття замку. Зарядка батареї до 100% займає всього 6 годин.
MINAKO Monster PRO оснащений широкими 16-дюймовими надувними колесами і системою амортизації спереду, що робить його придатним для поїздок по шосе і пересіченій місцевості. Він також оснащений якісними шинами з глибоким позашляховим протектором, які створюють відмінне зчеплення з дорогою. На кермі є перемикач трьохшвидкісного електромотора, велосипед оснащений міцною кошиком спереду і м'яким багажником ззаду, що робить його ідеальним вибором для кур'єрів. Велосипед зручний для повсякденного використання, від простих поїздок в магазин до більш тривалих поїздок, коли потрібно взяти з собою все необхідне.
Основні атрибути і технічні характеристики "Minako Monster PRO"
Виробник: - Minako
Країна виробник: - Китай
Вікова група: - Доросла
Максимальне навантаження: - 180 кг
Конструкція: - Цілісна
Діаметр колеса: - 16 дюймів
Вага: - 50 кг
Колір: - Чорний
Потужність електродвигуна: - 1000 Вт
Рік випуску: - 2024
Час зарядки: - 6 год
Дистанція пробігу: - 60 км
Максимальна швидкість: - 50 км / год
Рекомендована гранична швидкість: - 45 км / год
Стан: - Нове
* Характеристики та комплектація товару в залежності від партії можуть змінюватися виробником без повідомлення.
* Наявність товару, колір, актуальну ціну, будь ласка уточнюйте в момент замовлення перед покупкою або онлайн оплатою, за контактами, які вказані на нашому сайті.
Після отримання товару в посилці на "Новій Пошті", вам може додатково знадобитися самостійна збірка електровелосипеда, а точніше до-збірка, - встановити переднє колесо, прикрутити кермо, педалі та т. п. Все це робиться досить просто, але все ж ми підготували для вас спеціальне керівництво, в якому покроково розписаний порядок дій:
"Універсальна інструкція як зібрати електровелосипед самостійно".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MINAKO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 400 мм |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 45 км/год |
| Стан | Новий |
- Ціна: 31 000 ₴










