
Дизельний генератор INVO "DТ-10000EA": 12 / 13 кВт, 230 / 380В. трифазний, мідь, стартер.
- В наявності
- Код: DD0005494
203 000 ₴
Дизельний генератор INVO DТ-13000EA: 12 / 13 кВт, 230 / 380В. трифазний, мідь, стартер.
Модель "DТ-13000EA" від торгової марки "INVO" (інво) - це генератор для резервного і постійного забезпечення електроживлення побутових приладів, господарських і промислових електроустановок, ручного будівельного електро-інструменту і верстатів, торгового і холодильного обладнання, і таких, які вимагають підвищених пускових коефіцієнтів і робочих потужностей.
Дизель-генератор поставляється і застосовується для автономної подачі електроенергії:
- для приватного підприємства (гаража, СТО, ремонтної майстерні),
- для торгового центру, (ринок, павільйон),
- для будівельного майданчика,
- для виробничої ділянки,
- для промислового комплексу,
- для фермерського господарства,
- для комунальних об'єктів критичної інфраструктури,
- для медичного закладу,
- для відділень МВС / МНС, військових частин ЗСУ та іншим не менш серйозним замовникам.
Дизельна генераторна установка INVO "DТ-13000EA", - специфікація:
При 220V / 230V - номінальна / Максимальна потужність 9,6 / 10,4 кВт.
При 380V / 400V - номінальна / Максимальна потужність 12 / 13 кВт.
Наявний порт під АТС (6 пін)
Двигун: 1326 куб. см. Розетки 1х220V/32А, 1х380V/64А, 1хDC 12V. мідна обмотка. 3 в 1 Дисплей. 1xdc 12V. електричний / ручний запуск. З колесами і ручками.
Дизель-генератор (генераторна установка) INVO "DТ-13000EA" - опис товару:
Особливості дизельного генератора:
- електронний датчик напрацювання мотогодин;
- світловий індикатор рівня масла;
- рухома конструкція установки, переміщення за рахунок 4-х коліс з гумовим покриттям, ручка фіксована;
- для побутового та промислового класу з вихідною напругою 220В / 380В;
- мідна обмотка;
Дизельний генератор INVO "DТ-13000EA" для живлення побутових електроприладів та виробничого обладнання.
Бак для дизельного палива ємністю 30 літрів забезпечить безперебійну роботу до 12 годин при 75% навантаженні.
Diesel Generator Energy INVO "DТ-13000EA" 13000w (9.6 kW / 13 kW).
ТЕХНІЧНІ характеристики INVO "DТ-13000EA":
- Код товару: - DD0005494
- Бренд: - INVO
- Країна виробництва: - Україна
- Рівень шуму, дБ: - 86
- Номінальна потужність, кВт при 230В: - 9.6
- Максимальна потужність, кВт при 230В: - 10.4
- Номінальна потужність, кВт при 400В: - 12
- Максимальна потужність, кВт при 400В: - 13
- Кількість фаз: - 3
- Обсяг паливного бака, л.: - 30
- Категорія: - Генератори
- Об'єм двигуна, cm3: - 1326
- Обсяг масляного картера, л.: - 4
- Частота Гц: - 50
- Модель двигуна: - 2v98fd
- Габаритні розміри (Д * Ш * В) мм: - 1020*760*880
- Вага, кг: - 220
Дизель-генератор INVO "DТ-13000EA", Дніпро, - самовивіз зі складу. Україна, - доставка службою "Нова Пошта".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INVO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 380 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Максимальна потужність | 13 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Час безперервної роботи | 15 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | 2v98fd |
| Об'єм двигуна | 1326 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 4 л |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1020 мм |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Вага | 220 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 4 |
- Ціна: 203 000 ₴




